Polecamy

Rusinowo Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Rusinowo jest trochę oddalone od morskiego brzegu, ale i tak tutejsza plaża to największa atrakcja turystyczna tej nadmorskiej wioski. Plaża jest szeroka i piaszczysta. Na plaże można podjechać samochodem - można zaparkować go w pobliżu plaży, na placu po dawnym drogowym odcinku lotniskowym. więcej »

  • Wejście od ul. Letniskowej

Kościół w Rusinowie »

Kościół p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Rusinowie to jedna z nielicznych architektonicznych atrakcji miejscowości. Kościół zbudowany został z czerwonej cegły na ciosowym, granitowym cokole, w centrum miejscowości, na niewielkim wzniesieniu. Na wyjątkową uwagę zasługują miejscowe organy. więcej »

  • 76-107 Rusinowo 35A

Latarnia Morska w Jarosławcu »

Latarnia morska w Jarosławcu umiejscowiona jest w centrum miejscowości, nie ma więc problemu z jej odnalezieniem. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. Z balkonu, który umieszczony jest na wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora. więcej »

  • Jarosławiec, ul. Szkolna 1
  • 59 810 94 18

Aquapark Panorama Morska »

Aquapark Panorama Morska to jedna z wielu atrakcji dla wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowościach położonych nad Morzem Bałtyckim. To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia lustra wody wynosi ok. 1500 m2 i jest podgrzewana od maja do września. a terenie Aquaparku znajdują sie również domki gastronomicznie i restauracja Tropicoco. więcej »

  • Jarosławiec, ul. Uzdrowiskowa 15
  • 94 34 82 999
  • rezerwacja@panorama-morska.pl

Nordic Walking »

Osoby lubiące aktywny wypoczynek zapraszamy na spacery z kijami Nordic Walking. W Rusinowie do plaży prowadzi ścieżka biegnąca przez piękny sosnowy las. Jest on ulubionym miejscem dla spacerowiczów również tych z kijami ... więcej »

Szlaki rowerowe »

Nadmorskie szlaki rowerowe W regione Rusinowa polecamy kilka szlaków rowerowych, które różnią się w zależności od stopnia trudności: 1. Hanzeatycka trasa nadmorska - szlak przebiegający wzdłuż wybrzeża Południowego Ba... więcej »

  • Rusinowo ul. Letniskowa

Wędkarstwo »

Okoliczne jeziora: Wicko, Kopań i Jezioro Bukowo Jezioro Wicko Rozległy zbiornik położony na Wybrzeżu Słowińskim w gminie Postomino, który ma 5,1 km długości, a jego szerokość to niemal 3,7 km. Maksymalna głębokość w... więcej »

  • Rusinowo

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Jarosławiec »

Na środkowym pobrzeżu naszego morza, na skarpowym jego brzegu, pośród lasów, niedaleko dwóch jezior Wicko a także Kopań leży letniskowa wieś Jarosławiec. więcej »

Jezierzany »

Jezierzany (mała wioska turystyczna) leżą niedaleko Jarosławca nad morzem. więcej »

Wicie »

Obszar miejscowości Wicie i okolicy to fragment Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – chronionego obszaru. więcej »

Kopań »

Miejscowość jest nieco oddalona od brzegu morskiego – w linii prostej do plaży morskiej jest mniej więcej półtora kilometra. więcej »

Cisowo »

Przez wiele stuleci Cisowo było małą osadą rolniczą. Obecnie Cisowo to także miejscowość urlopowa, nastawiona przede wszystkim na agroturystykę. więcej »

Darłowo »

Ale Darłowo to nie wyłącznie okazałe zabytki, ale też zdrowotny mikroklimat, 20 km szerokich plaż oraz niezanieczyszczone środowisko naturalne. więcej »

Darłówko »

Korzystna lokalizacja obok morza, oddziaływający pro-zdrowotnie na skutek wysokiej wilgotności oraz zawartości jodu mikroklimat, piękno i zabytki Darłowa, moc atrakcji i przeróżna baza gastronomiczna i noclegowa Darłówka sprawiają, że od dawna przyjeżdżają w tę okolicę na odpoczynek tłumy urlopowiczów z kraju a także z zagranicy. więcej »

Historia Rusinowa »

Dokładniejsze odtworzenie dziejów wsi w XIV wieku napotyka na wiele trudności, z czego najpoważniejsze stanowi brak bazy źródłowej dla tego okresu. więcej »

Wizyt: 518 739, Dziś: 67, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem