Polecamy

Atrakcje Rusinowo - Dla dzieci

Plaża »

Rusinowo jest trochę oddalone od morskiego brzegu, ale i tak tutejsza plaża to największa atrakcja turystyczna tej nadmorskiej wioski. Plaża jest szeroka i piaszczysta. Na plaże można podjechać samochodem - można zaparkować go w pobliżu plaży, na placu po dawnym drogowym odcinku lotniskowym. więcej »

  • Wejście od ul. Letniskowej

Latarnia Morska w Jarosławcu »

Latarnia morska w Jarosławcu umiejscowiona jest w centrum miejscowości, nie ma więc problemu z jej odnalezieniem. Latarnia jest udostępniona do zwiedzania. Z balkonu, który umieszczony jest na wysokości 33 metrów, rozciąga się widok na morze i dwa duże przybrzeżne jeziora. więcej »

  • Jarosławiec, ul. Szkolna 1
  • 59 810 94 18

Aquapark Panorama Morska »

Aquapark Panorama Morska to jedna z wielu atrakcji dla wszystkich wczasowiczów wypoczywających w Jarosławcu i okolicznych miejscowościach położonych nad Morzem Bałtyckim. To największy i najnowocześniejszy w kraju kompleks basenów rekreacyjnych zewnętrznych ze stali nierdzewnej. Powierzchnia lustra wody wynosi ok. 1500 m2 i jest podgrzewana od maja do września. a terenie Aquaparku znajdują sie również domki gastronomicznie i restauracja Tropicoco. więcej »

  • Jarosławiec, ul. Uzdrowiskowa 15
  • 94 34 82 999
  • rezerwacja@panorama-morska.pl

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Jarosławiec »

Na środkowym pobrzeżu naszego morza, na skarpowym jego brzegu, pośród lasów, niedaleko dwóch jezior Wicko a także Kopań leży letniskowa wieś Jarosławiec. więcej »

Wizyt: 518 731, Dziś: 59, Osób online: 2

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem