Atrakcje Rusinowo - Atrakcje Przyrodnicze

Szlaki rowerowe

Nadmorskie szlaki rowerowe W regione Rusinowa polecamy kilka szlaków rowerowych, które różnią się w zależności od stopnia trudności: 1. Hanzeatycka trasa nadmorska - szlak przebiegający wzdłuż wybrzeża Połu... więcej »

Nordic Walking

Osoby lubiące aktywny wypoczynek zapraszamy na spacery z kijami Nordic Walking. W Rusinowie do plaży prowadzi ścieżka biegnąca przez piękny sosnowy las. Jest on ulubionym miejscem dla spacerowiczów również tych z ... więcej »

Wędkarstwo

Okoliczne jeziora: Wicko, Kopań i Jezioro Bukowo Jezioro Wicko Rozległy zbiornik położony na Wybrzeżu Słowińskim w gminie Postomino, który ma 5,1 km długości, a jego szerokość to niemal 3,7 km. Maksymalna ... więcej »

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Jezierzany

Jezierzany (mała wioska turystyczna) leżą niedaleko Jarosławca nad morzem. więcej »

Wicie

Obszar miejscowości Wicie i okolicy to fragment Koszalińskiego Pasa Nadmorskiego – chronionego obszaru. więcej »

Kopań

Miejscowość jest nieco oddalona od brzegu morskiego – w linii prostej do plaży morskiej jest mniej więcej półtora kilometra. więcej »

Cisowo

Przez wiele stuleci Cisowo było małą osadą rolniczą. Obecnie Cisowo to także miejscowość urlopowa, nastawiona przede wszystkim na agroturystykę. więcej »

Darłowo

Ale Darłowo to nie wyłącznie okazałe zabytki, ale też zdrowotny mikroklimat, 20 km szerokich plaż oraz niezanieczyszczone środowisko naturalne. więcej »

Darłówko

Korzystna lokalizacja obok morza, oddziaływający pro-zdrowotnie na skutek wysokiej wilgotności oraz zawartości jodu mikroklimat, piękno i zabytki Darłowa, moc atrakcji i przeróżna baza gastronomiczna i noclegowa Darłówka sprawiają, że od dawna przyjeżdżają w tę okolicę na odpoczynek tłumy urlopowiczów z kraju a także z zagranicy. więcej »