Atrakcje w Rusinowie

(16)

Plaża w Rusinowie Rusinowo nie jest położone bezpośrednio nad brzegiem Morza Bałtyckiego - od miejscowości oddziela je pas (szeroki na ok 1 km) lasu. Z centrum wioski do plaży jest około 2 kilometry,... więcej »

Wejście od ul. Letniskowej

W regione Rusinowa polecamy kilka szlaków rowerowych, które różnią się w zależności od stopnia trudności: 1. Hanzeatycka trasa nadmorska - szlak przebiegający wzdłuż wybrzeża Południowego Bałtyku. Po... więcej »

Rusinowo ul. Letniskowa

Historia W odległości 14 km na wschód od Darłowa, zaledwie 1,5 km od brzegu morskiego, położona na ciągu wzgórz morenowych, znajduje się miejscowość Rusinowo. Wieś lokowana na prawie niemieckim w I po... więcej »

76-107 Rusinowo 35A

Osoby lubiące aktywny wypoczynek zapraszamy na spacery z kijami Nordic Walking. W Rusinowie do plaży prowadzi ścieżka biegnąca przez piękny sosnowy las. Jest on ulubionym miejscem dla spac... więcej »

Historia Rusinowa - Założenie Wsi Dokładniejsze odtworzenie dziejów wsi w XIV wieku napotyka na wiele trudności, z czego najpoważniejsze stanowi brak bazy źródłowej dla tego okresu. Karl Rosenow w swo... więcej »

Okoliczne jeziora: Wicko, Kopań i Jezioro Bukowo Jezioro Wicko Rozległy zbiornik położony na Wybrzeżu Słowińskim w gminie Postomino, który ma 5,1 km długości, a jeg... więcej »

Rusinowo

Jarosławiec Na środkowym pobrzeżu naszego morza, na skarpowym jego brzegu, pośród lasów, niedaleko dwóch jezior Wicko a także Kopań leży letniskowa wieś Jarosławiec. W opasujących Jarosławiec lasach o... więcej »

Jezierzany Jezierzany (mała wioska turystyczna) leżą niedaleko Jarosławca nad morzem. Co prawda Jezierzany są oddalone od brzegu morskiego o około 2 kilometry, ale posiadają dysponują dodatkowym atut... więcej »

Interesującym zabytkiem w Jarosławcu jest latarnia morska. Latarnia zbudowana została z czerwonej i glazurowanej cegły na planie koła, każdą kondygnację podkreśla ozdobny gzyms. Z balkonu, z wysokości... więcej »

Jarosławiec, ul. Szkolna 1

W odległym o 3 km Jarosławcu znajduje się kompleks wewnętrznych i zewnętrznych basenów z podgrzewaną wodą. Na powierzchni ponad 1500 m2 znajdują się dwa baseny wewnętrzne (basen z rwąca rz... więcej »

Jarosławiec, ul. Uzdrowiskowa 15

Darłówko Darłówko – przymorska dzielnica pięknego, zabytkowego na dodatek pamiętającego średniowiecze miasta Darłowa – zlokalizowana jest tuż przy ujściu rzeki Wieprzy do Ba... więcej »

Darłowo Darłowo to urocza miejscowość usytuowana w niewielkiej odległości od ujścia rzeki Wieprzy do morza, posiadające drogocenne, olśniewające zabytki architektury oraz bogatą historię. Ale Darłowo... więcej »

Wicie Wicie - to w rzeczywistości nieduża wieś wypoczynkowa na naszym, środkowym wybrzeżu. Za danymi statystycznymi w miejscowości na stałe mieszka mniej niż 100 mieszkańców. Wicie położo... więcej »

Kopań Kopań to mała wioska przymorska, położona w przybliżeniu trzy kilometry na wschód od Darłowa, na morenowym nasypie - od którego pochodzi słowiańska nazwa wioski oznaczająca pag&oa... więcej »

Cisowo Cisowo ma ciekawą lokalizację - w małej odległości od brzegu Morza Bałtyckiego (ok 2 kilometry), nieopodal jeziora Kopań i Darłowa, na niewielkim wzniesieniu. Przez wiele stuleci Cisowo było m... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00